Hit enter after type your search item
TRDIR

İşletme, yönetim, finans ve kriz yönetimi araştırmaları.

Home / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

/
0 Views
img

Merhaba,

21. yüzyılın en bilinir kavramları şüphesiz hız ve değişim. Her şeyin sürekli ve çok hızlı bir şekilde değiştiği günümüz dünyasında şirketler ve kurumlar da sık sık zorlu sınavlardan geçmek zorunda kalmaktadır. Ayrıca ulaşım, iletişim ve bilgi akışının çok hızlı ve yoğun olması nedeniyle etkileşim de tarihte görülmedik oranda artmıştır. Bu değişim hızı ve etkileşim yoğunluğu hem bireysel hem de kurumsal olarak sürekli bir dinamizm gerektirmekte, sürekli değişen koşullar ve durumlara karşı doğru, etkin ve hızlı tepkiler vermeyi gerekli kılmaktadır. Aksi halde sadece zarar görmekle kalmayıp kurumsal varlığımızı kaybetme riski ile karşılaşmamız da kaçınılmaz hale gelebilmektedir.

Bu nedenle yöneticiler sürekli olarak değişen koşulları ve yeni durumları izlemek ve gelecek hakkında doğru kararlar almak zorundadırlar. Ancak yine çok çeşitli bilgi akışı ve uzmanlaşma gerektiren karmaşık problemlerin sayıca fazlalığı, yöneticilerin çoğu zaman karar alma noktasında uzman görüşü alma ihtiyacını zorunlu hale getirmektedir.

Bizler alanında uzman birkaç arkadaş olarak bir araya geldik ve uzun yıllar boyunca iş dünyasında elde etmiş olduğumuz bilgi, birikim ve deneyimi paylaşıp fayda üretebileceğimiz interaktif bir platform oluşturalım istedik. Böylelikle kriz yönetimi, finans, muhasebe, denetim, sermaye piyasaları gibi konularda analiz ve yorumlarımızı sizlerle paylaşabileceğimiz sitemizi yayına açtık.

Temennimiz odur ki, güzel işler ortaya koyar ve içinde yaşadığımız topluma bir nebze de olsa katkıda bulunabiliriz.